Uniwersalny nóż rzeźbiarski, faza obustronna Beaver Craft C3

  • Cena netto: 72,36 zł 89,00 zł
  • szt.
    Niedostępny

Twoje zamówienie bezpiecznie dostarczymy: Kurierem, Pocztą lub wprost do Paczkmatu 24/7
Dostawa 0 zł przy zamówieniu od 250 zł
Sprawdź cennik dostaw

Gwarancja Triton
W celu aktywacji 3-letniego okresu gwarancyjnego należy zarejestrować produkt w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie  www.tritontools.com 

Gwarancja zwrotu towaru w ciągu 14 dni bez podania przyczyn

Mały nóż rzeźbiarski faza obustronna firmy BEAVERCRAFT C3 to narzędzie ogólnego zastosowania, idealne dla początkujących rzeźbiarzy. Posiada prostą i zaokrągloną krawędź, co umożliwia usuwanie większych partii materiału. Nadaje się do rzeźbienia w drewnie zarówno miękkim, jak i twardym. Rękojeść narzędzia jest profilowana, co zapewnia lepszą kontrolę i pewny chwyt.

Nóż posiada ostrze wykonane ze stali bromowo-wanadowej, która jest hartowana do twardości 57-58 HRc. Długość całkowita noża wynosi 165 mm, szerokość ostrza - 13 mm, długość ostrza - 40 mm, a długość rękojeści - 120 mm. Narzędzia BEAVERCRAFT są wykonane z wysokiej jakości stali stopowej bromowo-wanadowej, co pozwala na utrzymanie ostrości ostrza przy jednoczesnej łatwości w ostrzeniu i polerowaniu. Rękojeść narzędzia jest wykonana z twardych gatunków drewna, takich jak jesion lub dąb, a także zabezpieczona olejem lnianym przez producenta.

Narzędzie jest już naostrzone i gotowe do użycia, jednak wymagający użytkownicy mogą doostrzyć je według swoich preferencji. Warto pamiętać, że ostrza narzędzi nie są odporne na korozję metali, dlatego zalecamy regularną konserwację narzędzi odpowiednimi środkami zabezpieczającymi przed korozją, zwłaszcza przy dłuższym okresie nieużywania narzędzi.