Nóż rzeźbiarski z długim ostrzem Beaver Craft C4M

  • Cena netto: 72,36 zł 89,00 zł
  • szt.
    Niedostępny

Twoje zamówienie bezpiecznie dostarczymy: Kurierem, Pocztą lub wprost do Paczkmatu 24/7
Dostawa 0 zł przy zamówieniu od 250 zł
Sprawdź cennik dostaw

Gwarancja Triton
W celu aktywacji 3-letniego okresu gwarancyjnego należy zarejestrować produkt w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie  www.tritontools.com 

Gwarancja zwrotu towaru w ciągu 14 dni bez podania przyczyn

Ten nóż rzeźbiarski BeaverCraft C4M jest przeznaczony do bardziej intensywnych prac, takich jak struganie i rzeźbienie w drewnie. Posiada długie ostrze, które biegnie przez całą długość rękojeści, zapewniając większą kontrolę i precyzję podczas pracy.

Rękojeść z jesionu zapewnia wygodny chwyt, a ostrze wykonane jest z wysokiej jakości stali wysokowęglowej, fabrycznie naostrzone i wypolerowane.

Ostrza narzędzi BeaverCraft wykonane są z utwardzonej stali stopowej bromowo-wanadowej o twardości 57-58 HRC, co pozwala na zachowanie ostrości i łatwość ostrzenia i polerowania. Rękojeści narzędzi są ergonomiczne i wykonane z twardych gatunków drewna (jesion, dąb) i zabezpieczone olejem lnianym przez producenta.

Warto zauważyć, że ostrza narzędzi wykonane są z wysokowęglowej stali stopowej, co oznacza, że nie są odporne na korozję metali, dlatego zalecamy stosowanie odpowiednich środków zabezpieczających przed korozją w przypadku dłuższego okresu nieużywania narzędzi.