Zestaw do rzeźbienia figurek - 2 noże i zestaw klocków lipowych Beaver Craft S16

  • Cena netto: 142,28 zł 175,00 zł
  • szt.
    Niedostępny

Twoje zamówienie bezpiecznie dostarczymy: Kurierem, Pocztą lub wprost do Paczkmatu 24/7
Dostawa 0 zł przy zamówieniu od 250 zł
Sprawdź cennik dostaw

Gwarancja Triton
W celu aktywacji 3-letniego okresu gwarancyjnego należy zarejestrować produkt w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie  www.tritontools.com 

Gwarancja zwrotu towaru w ciągu 14 dni bez podania przyczyn

Zestaw Beavercraft S16 to narzędzia rzeźbiarskie i klocki lipowe, które mogą być używane do wycinania i rzeźbienia w drewnie oraz innych projektów rzeźbiarskich.

Noże rzeźbiarskie są bardzo ostre i wykonane z wysokowęglowej stali, a ich rączki są wykonane z drewna jesionowego i pokryte naturalnym olejem lnianym. Dodatkowo, zestaw zawiera 5 niewielkich klocków lipowych, które można użyć do wypróbowania narzędzi.

Narzędzia BeaverCraft są idealne dla rzeźbiarzy, którzy chcą wyrzeźbić piękne przedmioty z drewna, w tym dla zarówno początkujących artystów, jak i profesjonalistów. Wymiary noża rzeźbiarskiego C6 to mały nóż snycerski do ryzowania, który ma krótkie ostrze i służy do ryzowania (rzeźby geometrycznej).

Pozwala on na wycinanie różnych powtarzalnych kształtów, takich jak trójkąty, kwadraty i linie. Nożem można wykonać także elementy zdobnicze, litery i skomplikowane figury w drewnie i innych materiałach.

Profilowana rękojeść z jesionu pozwala na dłuższą pracę bez zmęczenia.