Pilnik taśmowy, szlifierka taśmowa 260W, 13 mm

  • szt.
  • Cena netto: 207,32 zł 255,00 zł

Pilnik taśmowy z wąskim pasem szlifierskim. Regulowany kąt ramienia prowadzącego i bezstopniowa regulacja prędkości.

System szybkiego napinania umożliwia szybką i łatwą wymianę pasa.

Dla skomplikowanych szlifowań różnych materiałów, w miejscach o ograniczonym dostępie. Idealny do usuwania kamienia, szlifowania i polerowanie spawów, usuwania zadziorów, kształtowania oraz innych specjalistycznych zadań.

Elektryczny pilnik taśmowy 13 mm firmy Silverline idealnie nadaje się do usuwania kamienia, szlifowania i polerowania spawów, kształtowania otworów i spoin oraz szlifowania w trudno dostępnych zakamarkach.

Zaprojektowana do pracy w drewnie, metalu i tworzywach sztucznych, posiada ramię o długości 130 mm o maksymalnej prędkości taśmy do 550 m / min z możliwością regulacji kąta pracy.

Dzięki regulacji prędkości za pomocą wygodnego pokrętła, możesz wybrać i zmienić prędkość obrotową taśmy, aby osiągnąć określoną prędkość usuwania materiału i wykończenia, w zależności od wykonywanego zadania i materiału, w którym pracujesz.

U podstawy ramienia znajduje się śruba napinająca / zwalniająca, która napina lub rozluźnia pas w celu poprawy wydajności, a także ułatwia demontaż i wymianę. Odpylanie odbywa się poprzez podłączenie wybranego przez Was systemu odsysania do adaptera z boku narzędzia, u podstawy narzędzia.

Recenzenci chwalą sobie dobrą równowagę narzędzia uzyskaną dzięki unikalnemu położeniu silnika.

Kompatybilny z pasami szlifierskimi 13 x 457 mm o różnej ziarnistości

 

Zawartość pudełka

Pilnik taśmowy 260 W

Port odsysania pyłu

2 Pasy szlifierskie P80 i P120

Instrukcja obsług