Frez prosty długi D=12 I=70 L=110 S=12, CMT 912.623.11
- Dodaj recenzję:
- Kod: 912.623.11
- Producent: CMT
- EAN: 8019296067736
-
Dostępność:
Wysyłamy w ciągu 24 godz.
- szt.
- Cena netto: 178,05 zł 219,00 zł
Dzięki zastosowaniu precyzyjnych maszyn CNC uzyskano 3 razy trwalsze, perfekcyjnie wykończone krawędzie.
Każda krawędź tnąca jest precyzyjnie ostrzona z dokładnością do mikrona, w celu wytworzenia idealnego kata ciecia, który zapewnia bezkonkurencyjna ostrość i trwałość.
System ANTI-KICKBACK
Zapewnia kontrole głębokości pracy co wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa.
Węglik przemysłowy w technologii SINTERHIP
Użyty węglik został poddany specjalnemu procesowi produkcji SinterHIP (Prasowanie Izostatyczne na gorąco), który polega na poddaniu obrabianego materiału działaniu wysokiej temperatury (1025C) i wysokiego ciśnienia (nawet do 105 bar). Dzięki czemu praktycznie wyeliminowano porowatość wewnętrzną co przekłada się na znacznie dłuższa żywotność i bardzo dobra stabilność krawędzi skrawającej.
“SREBRO-MIEDZ-SREBRO”
Złożony proces lutowania ta metoda, zabezpiecza ostrze przed uszkodzeniem nawet przy pracy z bardzo twardymi materiałami.
Parametry: rednica trzpienia S (mm): 12 mm, Średnica D (mm): 12 mm, Wysokość robocza I (mm): 70 mm, Długość L (mm): 110 mm
Średnica trzpienia S (mm): | 12 mm |
Średnica D (mm): | 12 mm |
Wysokość robocza I (mm): | 70 mm |
Długość L (mm): | 110 mm |